Liga Super MY Johor DT 2 – 1 Selangor FC EPL Man City 1 – 0 Arsenal La Liga Real Madrid 3 – 1 Atletico UCL PSG 0 – 2 Bayern Bundesliga Dortmund 1 – 1 Leverkusen Serie A Inter 2 – 0 AC Milan Liga Premier MY Kuching City 1 – 0 PKNP FC Ligue 1 Monaco 2 – 2 Lyon Liga Super MY Johor DT 2 – 1 Selangor FC EPL Man City 1 – 0 Arsenal La Liga Real Madrid 3 – 1 Atletico UCL PSG 0 – 2 Bayern Bundesliga Dortmund 1 – 1 Leverkusen Serie A Inter 2 – 0 AC Milan Liga Premier MY Kuching City 1 – 0 PKNP FC Ligue 1 Monaco 2 – 2 Lyon
Pertaruhan Bola Sepak Langsung

zpay88 Bola Sepak – Pertaruhan Liga Super Malaysia, EPL & 80 Liga Dunia dengan Odds Terbaik

Dari padang Stadium Sultan Ibrahim Johor hinggalah ke Anfield dan Santiago Bernabeu, zpay88 membawa anda ke tengah-tengah aksi bola sepak paling seru dengan odds kompetitif, pasaran masa nyata dan deposit segera melalui Touch 'n Go, DuitNow serta FPX.

zpay88
80+
Liga Bola Sepak Diliputi
500+
Pasaran Setiap Minggu
RM 600
Bonus Selamat Datang
30 saat
Kemaskini Odds Langsung

Perlawanan Hangat Minggu Ini

Liga Super Malaysia
LANGSUNG
Johor DT
VS
Selangor FC
Johor DT1.95
Seri3.40
Selangor4.20
72' – Stadium Sultan Ibrahim
English Premier League
Sabtu, 22:30
Man City
VS
Arsenal
Man City2.10
Seri3.55
Arsenal3.80
Akan Datang – Etihad Stadium
La Liga Spanyol
Ahad, 03:00
Real Madrid
VS
Barcelona
Real Madrid2.45
Seri3.30
Barcelona2.90
Akan Datang – Santiago Bernabeu
UEFA Champions League
LANGSUNG
Bayern Munich
VS
PSG
Bayern1.75
Seri3.80
PSG4.50
58' – Allianz Arena
Bundesliga Jerman
Sabtu, 21:30
Dortmund
VS
Leverkusen
Dortmund2.30
Seri3.45
Leverkusen3.10
Akan Datang – Signal Iduna Park
Liga Premier Malaysia
Sabtu, 20:45
Kuching City
VS
PKNP FC
Kuching1.85
Seri3.50
PKNP4.80
Akan Datang – Stadium Sarawak

Odds di atas adalah untuk tujuan ilustrasi. Odds sebenar dikemaskini secara masa nyata di platform zpay88.

Rebat Bola Sepak 10% Setiap Minggu di zpay88

Pertaruh pada mana-mana liga bola sepak dan dapatkan rebat automatik 10% setiap hari Isnin. Tiada had minimum, tiada syarat rumit!

Tuntut Bonus

Platform Pertaruhan Bola Sepak Paling Lengkap untuk Peminat Malaysia

Bola sepak adalah nyawa sukan Malaysia. Dari lepak mamak menonton EPL pada tengah malam hingga ke sorak-sorai di stadium semasa perlawanan Liga Super, keghairahan rakyat Malaysia terhadap sukan ini tidak pernah padam. Di zpay88, kami memahami semangat ini lebih daripada sesiapa – dan itulah sebabnya kami membina platform pertaruhan bola sepak yang paling lengkap, paling mudah digunakan, dan paling menguntungkan di Malaysia.

Apabila anda membuka bahagian bola sepak di zpay88, yang pertama anda nampak ialah betapa luasnya pilihan yang ada. Lebih daripada 80 liga dari seluruh dunia diliputi – dari Liga Super Malaysia dan Liga Premier Malaysia yang paling dekat di hati kita, sehinggalah ke EPL, La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, MLS dan banyak lagi. Setiap minggu, lebih daripada 500 pasaran bola sepak tersedia untuk anda terokai.

zpay88

Bagi peminat Liga Super Malaysia, zpay88 adalah tempat yang paling sesuai. Kami menyediakan liputan penuh untuk semua 12 pasukan dalam liga, termasuk Johor Darul Ta'zim – juara berturut-turut yang masih mendominasi liga tempatan – serta Selangor FC, Kuala Lumpur City FC, Terengganu FC dan pasukan-pasukan lain. Setiap perlawanan liga disertai dengan lebih 50 pilihan pasaran berbeza, membolehkan anda bertaruh jauh melebihi sekadar "siapa yang menang".

Untuk penggemar EPL pula – dan kita tahu ramai di Malaysia yang lebih tahu jadual EPL berbanding jadual liga sendiri – zpay88 menawarkan liputan yang tiada tandingan. Dari perlawanan biasa Isnin malam hingga ke final FA Cup dan derby berprestij, setiap perlawanan EPL hadir dengan odds yang dikemaskini setiap 30 saat semasa pertandingan berlangsung. Fungsi in-play betting membolehkan anda bertaruh semasa perlawanan sedang berjalan, memanfaatkan perkembangan yang berlaku di padang secara masa nyata.

Pasaran Pertaruhan Bola Sepak di zpay88 – Lebih Daripada Sekadar 1X2

Ramai yang beranggapan pertaruhan bola sepak hanya tentang memilih siapa yang menang. Hakikatnya, zpay88 menawarkan ratusan cara berbeza untuk bertaruh pada setiap perlawanan. Pasaran handicap Asia adalah antara yang paling popular – ia membolehkan anda bertaruh pada pasukan yang lebih lemah dengan kelebihan gol, meningkatkan kemungkinan kemenangan dan memberikan nilai odds yang lebih menarik.

Pasaran over/under adalah kegemaran penggemar bola sepak yang suka menganalisis corak permainan. Adakah perlawanan ini akan menghasilkan lebih atau kurang daripada 2.5 gol? Pasukan analitis zpay88 menyediakan statistik terperinci – termasuk purata gol sesesi, rekod tembakan ke gawang, kadar penukaran peluang dan keadaan cuaca padang – untuk membantu anda membuat analisis yang lebih tepat.

Bagi mereka yang gemar pertaruhan parlay dan accumulator, zpay88 menawarkan gandaan yang boleh mencecah ratusan kali ganda. Bayangkan menggabungkan lima atau enam perlawanan EPL hujung minggu dalam satu tiket accumulator dengan modal RM 50 – kemenangan boleh mencecah ribuan ringgit. Tentu ada risikonya, tapi inilah yang menjadikan pertaruhan bola sepak begitu mengujakan. Fungsi accumulator insurance zpay88 pula memberikan perlindungan jika satu pilihan dalam bet anda tersilap.

zpay88

Kenapa Peminat Bola Sepak Malaysia Pilih zpay88?

Soalan ini kerap ditanya, dan jawapannya selalu sama: kepercayaan, kelajuan dan nilai. Sejak zpay88 mula beroperasi, kami telah konsisten dalam memproses pembayaran dengan pantas dan adil. Tidak ada cerita kemenangan yang ditahan atau alasan-alasan untuk tidak membayar. Setiap sen yang anda menang adalah hak anda, dan kami memastikan ia diproses dalam masa 5 hingga 15 minit ke akaun atau e-dompet anda.

Dari segi nilai pula, odds zpay88 untuk bola sepak secara konsisten berada di antara yang terbaik di pasaran Malaysia. Margin kami untuk perlawanan utama seperti EPL dan Liga Champions dikira dengan ketat untuk memastikan pemain mendapat pulangan maksimum. Ini bermakna dalam jangka masa panjang, bertaruh di zpay88 memberikan nilai yang lebih baik berbanding platform lain yang meletakkan margin lebih tinggi.

Dasar Privasi & Perlindungan Data zpay88

Semua maklumat peribadi anda – termasuk data pertaruhan, rekod transaksi dan maklumat pembayaran – dilindungi sepenuhnya oleh penyulitan SSL 256-bit di zpay88. Kami tidak menjual atau berkongsi data anda kepada mana-mana pihak ketiga tanpa kebenaran anda. Untuk memahami sepenuhnya bagaimana kami menguruskan dan melindungi maklumat anda, sila semak Dasar Privasi kami yang lengkap.

Proses deposit di zpay88 untuk bermula dengan pertaruhan bola sepak adalah antara yang paling mudah di Malaysia. Anda boleh menggunakan Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow QR atau perbankan dalam talian FPX seperti Maybank2u dan CIMB Clicks. Deposit minimum serendah RM 20 dan dana dikreditkan dalam masa kurang daripada satu minit. Ini penting terutamanya apabila anda ingin bertaruh semasa perlawanan sedang berlangsung secara langsung – setiap minit penting!

Fungsi cash out awal di zpay88 adalah satu lagi ciri yang amat dihargai oleh pemain bola sepak. Katakan anda bertaruh pada Johor DT menang, dan pada minit ke-80 mereka menang 2-0 tetapi pasukan lawan baru saja mendapat tendangan penalti. Dengan cash out, anda boleh mengunci sebahagian besar kemenangan anda sebelum keputusan muktamad – pilihan yang bijak dalam situasi sengit sebegini. Fungsi ini tersedia untuk hampir semua perlawanan utama di platform zpay88.

zpay88

Untuk pengguna yang ingin bertaruh semasa berehat kerja atau dalam perjalanan pulang, aplikasi mudah alih zpay88 tersedia untuk iOS dan Android. Saiznya kurang daripada 15MB, dioptimumkan untuk sambungan 4G/5G Malaysia, dan menyokong semua fungsi yang ada di versi laman web. Notifikasi tolak memberitahu anda tentang perubahan odds penting, gol yang dicetak dalam perlawanan yang anda pertaruhkan, dan juga tawaran promosi eksklusif yang hanya ada di aplikasi.

Program VIP zpay88 memberikan faedah tambahan kepada pemain bola sepak yang aktif. Bermula dari tahap Bronze hinggalah ke Diamond, setiap peningkatan tahap VIP memberikan anda rebat yang lebih tinggi, had pertaruhan yang lebih besar, pemprosesan pengeluaran yang lebih pantas dan akses kepada promosi eksklusif. Pemain VIP Diamond bahkan mendapat akses kepada odds yang lebih baik untuk perlawanan-perlawanan tertentu – satu kelebihan yang signifikan dalam jangka masa panjang.

Pasukan sokongan pelanggan zpay88 yang berbahasa Melayu sedia membantu anda 24 jam sehari, 7 hari seminggu. Sama ada anda ada soalan tentang cara kerja pasaran handicap Asia, ingin tahu tentang promosi terkini, atau memerlukan bantuan dengan proses deposit pada tengah malam sebelum perlawanan EPL bermula – kami sentiasa ada. Live chat kami mempunyai masa sambutan purata kurang daripada dua minit, dan semua ejen kami terlatih untuk menjawab soalan berkaitan bola sepak dengan baik.

Cara Bertaruh Bola Sepak di zpay88

1

Daftar Akaun

Isi borang ringkas dalam masa 2 minit. Pengesahan e-mel segera.

2

Buat Deposit

Guna Touch 'n Go, DuitNow atau FPX. Dana masuk dalam < 1 minit.

3

Pilih Liga & Perlawanan

Terokai Liga Super, EPL atau mana-mana liga pilihan anda.

4

Pilih Pasaran

Klik odds yang diingini – 1X2, handicap, over/under, parlay atau lain-lain.

5

Keluarkan Kemenangan

Kemenangan dikreditkan serta-merta. Pengeluaran diproses 5–15 minit.

Daftar & Mula Sekarang

Pasaran Bola Sepak Tersedia

1X2 Handicap Asia Over/Under Parlay Accumulator Pencetak Gol Pertama Skor Tepat Separuh Masa / Penuh Masa Jumlah Sudut Kad Kuning/Merah Kedua-dua Pasukan Jaringkan Live In-Play Betting Cash Out Awal

Deposit & Pengeluaran

Touch 'n Go GrabPay Boost ShopeePay DuitNow FPX / Maybank2u CIMB Clicks

Deposit minimum RM 20. Pengeluaran diproses dalam 5–15 minit.

Liga Bola Sepak Utama yang Diliputi zpay88

TEMPATAN

Liga Super Malaysia

12 pasukan terbaik Malaysia bertanding merebut gelaran juara liga domestik setiap musim. Liputan penuh semua perlawanan.

POPULAR

English Premier League

Liga paling ditonton di dunia. 380 perlawanan semusim dengan odds dikemaskini setiap 30 saat semasa pertandingan langsung.

La Liga Spanyol

Rumah kepada Real Madrid dan Barcelona. Persaingan sengit sepanjang musim dengan pasaran pertaruhan yang amat luas.

UEFA Champions League

Persaingan kelab nombor satu Eropah. Dari peringkat kumpulan hinggalah ke final yang penuh drama di stadium terbesar dunia.

Bundesliga Jerman

Liga yang terkenal dengan gol banyak dan penyokong yang meriah. Bayern Munich mendominasi tetapi persaingan semakin sengit.

Serie A Itali

Liga taktikal yang terkenal dengan pertahanan kukuh. Inter Milan, Juventus, Napoli dan AC Milan bersaing setiap musim.

Ligue 1 Perancis

PSG mendominasi tetapi liga ini semakin kompetitif. Monaco, Marseille dan Lyon bersaing untuk tempat Liga Eropah.

BARU

AFC Champions League

Persaingan kelab terbaik Asia. Pasukan-pasukan dari Malaysia, Jepun, Korea Selatan dan China bersaing di pentas Asia.

Odds Bola Sepak Pilihan – Dikemaskini Masa Nyata

Perlawanan Liga 1 (Tuan Rumah) X (Seri) 2 (Tetamu) O/U 2.5 Status
Johor DT vs Selangor FC Liga Super MY 1.95 3.40 4.20 1.88 / 2.05 LANGSUNG
Man City vs Arsenal EPL 2.10 3.55 3.80 1.92 / 2.00 Akan Datang
Real Madrid vs Barcelona La Liga 2.45 3.30 2.90 1.78 / 2.15 Akan Datang
Bayern vs PSG UEFA CL 1.75 3.80 4.50 1.85 / 2.08 LANGSUNG
Inter Milan vs AC Milan Serie A 2.20 3.40 3.50 1.90 / 2.02 Akan Datang

Odds di atas adalah untuk tujuan ilustrasi sahaja. Odds sebenar dikemaskini secara masa nyata di platform zpay88.

Mengapa Pilih zpay88 untuk Pertaruhan Bola Sepak?

Odds Paling Kompetitif
Margin yang rendah untuk liga utama bermakna setiap kemenangan memberikan pulangan yang lebih tinggi di zpay88.
In-Play Betting Langsung
Bertaruh semasa perlawanan berjalan dengan odds yang dikemaskini setiap 30 saat secara automatik.
Cash Out Bila-Bila Masa
Kunci keuntungan atau kurangkan kerugian dengan fungsi cash out sebelum perlawanan berakhir.
Platform Berlesen & Selamat
Beroperasi di bawah lesen rasmi dengan SSL 256-bit dan sistem pemantauan akaun 24/7.
Statistik & Analisis
Data H2H, statistik gol, rekod bentuk pasukan & maklumat kecederaan untuk bantu keputusan anda.
Deposit Kilat
Dana dikreditkan dalam masa kurang daripada satu minit melalui Touch 'n Go, DuitNow atau FPX.
Aplikasi Mudah Alih
Bertaruh di mana sahaja melalui aplikasi zpay88 yang ringan dan responsif untuk iOS & Android.
Sokongan 24/7
Pasukan sokongan berbahasa Melayu sedia membantu melalui live chat, WhatsApp & e-mel.

FAQ – Pertaruhan Bola Sepak di zpay88

zpay88 meliput lebih daripada 80 liga bola sepak dari seluruh dunia. Ini termasuk Liga Super Malaysia, Liga Premier Malaysia, English Premier League (EPL), La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, UEFA Champions League, UEFA Europa League, AFC Champions League, dan banyak lagi. Setiap minggu, lebih daripada 500 pasaran bola sepak tersedia di platform zpay88 untuk anda terokai.

Handicap Asia adalah jenis pasaran yang memberikan kelebihan atau kekurangan gol kepada pasukan untuk menyamakan peluang pertaruhan. Misalnya, jika Johor DT diberi handicap -1.0 menentang pasukan lebih lemah, anda hanya menang jika JDT menang dengan lebih daripada satu gol. Ini memberikan odds yang lebih menarik berbanding pasaran 1X2 biasa kerana keputusan seri dihapuskan dalam kebanyakan kes. zpay88 menawarkan handicap Asia untuk semua liga utama dengan pilihan nilai handicap yang pelbagai.

Ya, zpay88 menyediakan fungsi in-play betting atau pertaruhan langsung yang membolehkan anda bertaruh semasa perlawanan sedang berlangsung. Odds dikemaskini setiap 30 saat mengikut perkembangan di padang, termasuk gol yang dicetak, kad merah, penukaran pemain dan momentum permainan. Fungsi cash out awal juga tersedia semasa perlawanan langsung, membolehkan anda mengunci sebahagian kemenangan atau mengurangkan kerugian bila-bila masa sebelum perlawanan tamat.

Selepas log masuk ke akaun zpay88 anda, pergi ke bahagian Deposit dan pilih kaedah pembayaran pilihan. zpay88 menerima Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow QR dan FPX (Maybank2u, CIMB Clicks dan bank-bank lain). Deposit minimum adalah RM 20 dan dana biasanya dikreditkan dalam masa kurang daripada satu minit. Tiada bayaran deposit dikenakan oleh zpay88.

zpay88 menawarkan pelbagai bonus untuk pemain bola sepak. Ahli baru layak menuntut bonus selamat datang sehingga RM 600 yang boleh digunakan untuk pertaruhan bola sepak. Selain itu, terdapat rebat mingguan 10% untuk pertaruhan sukan termasuk bola sepak, bonus accumulator insurance untuk tiket parlay, dan promosi khas semasa kejohanan besar seperti FIFA World Cup, EURO dan Copa America. Pantau bahagian Bonus Selamat Datang kami untuk maklumat tawaran terkini.

Mula Bertaruh Bola Sepak Bersama 250,000+ Ahli zpay88

Daftar dalam masa 2 minit, tuntut bonus selamat datang sehingga RM 600 dan nikmati odds bola sepak terbaik Malaysia untuk Liga Super, EPL, La Liga dan lebih 80 liga lagi!

English